biuro@jrenergy.pl

+48 55 235 15 61

Koszenie Elbląg koszenie trawników w Elblągu

O nas

Firma JR Energy

Od 2010 roku firma JR Energy działa na rynku, oferując szereg usług, w tym transport krajowy i zagraniczny, spedycję oraz budowę dróg i autostrad. Dzięki zaangażowaniu w rozwój oraz dbałości o jakość świadczonych usług, firma cieszy się uznaniem wśród klientów.

JR Energy zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta i precyzyjnie dopasowane oferty, co umożliwia realizację transportu na najwyższym poziomie. Rzetelna obsługa i efektywne rozwiązania są dla firmy priorytetem, co przekłada się na zadowolenie klientów.

JR Energy to firma, która stale się rozwija, dbając o zaspokojenie potrzeb swoich klientów. Oferowane przez nią usługi to gwarancja bezpiecznego i terminowego transportu, zarówno na terenie Polski, jak i za granicą.

Zakres usług:

Logistyka

Krajowy i międzynarodowy transport drogowy

Dystrybucja krajowa

Opróżnianie zbiorników bezodpływowych i wywóz nieczystości

Zamiatanie mechaniczne terenów przemysłowych, placów i dróg

Kompleksowe usługi w zakresie koszenia i pielęgnacji terenów zielonych oraz odśnieżania chodników i dróg dojazdowych

Świadczymy usługi koszenia trawników w miejscowościach i okolicach takich jak:

Elbląg

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług koszenia traw w Elblągu, które wykonujemy sprawnie i profesjonalnie, aby Twój trawnik zawsze wyglądał estetycznie i zdrowo.

Gdańsk

Skorzystaj z naszych usług koszenia traw w Gdańsku, które wykonujemy z precyzją i dokładnością, by Twój trawnik był zawsze w doskonałym stanie. Nasza firma oferuje elastyczne podejście do potrzeb klienta oraz konkurencyjne ceny.

Koszalin

Nasza ekipa doświadczonych pracowników w Koszalinie zadba o to, aby prace były wykonane sprawnie i dokładnie.